Νέα

ΑΔΑ: ΩΚΝΤ4653ΠΣ-Υ6Λ
Φορέας έκδοσης: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
Αριθμός Πρωτοκόλλου: Φ.32.3/7488
Θέμα: Κύρωση τελικού ενιαίου αξιολογικού πίνακα υποψηφίων διευθυντών/τριών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ηλείας
Είδος Πράξης: ΛΟΙΠΕΣ ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ

Για προβολή της αναρτημένης πράξης πατήστε εδώ

• Τοποθετήσεις εκπ/κών ευρισκομένων στη διάθεση του οικείου ΠΥΣΔΕ
  • Τοποθετήσεις εκπ/κών αποσπασμένων στο ΠΥΣΔΕ Ηλείας από άλλα ΠΥΣΔΕ
  • Τοποθετήσεις λειτουργικά υπεράριθμων εκπ/κών
  • Τοποθετήσεις εκπ/κών αποσπασμένων εντός ΠΥΣΔΕ

Προθεσμία Υποβολής ενστάσεων, μέχρι την Τρίτη 6/9/2016.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας κ. Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος ευχαριστεί θερμά τους Διευθυντές Εκπαίδευσης και τους Διευθυντές/ντριες Σχολικών Μονάδων οι οποίοι συμμετείχαν με αίτησή τους στη διαδικασία στελέχωσης του Περιφερειακού Συμβουλίου Επιλογής για την κατάρτιση των πινάκων επιλογής και την επιλογή των Συντονιστών Εκπαιδευτικού Έργου και των Προϊσταμένων των Κ.Ε.Σ.Υ. και Κ.Ε.Α της Δυτικής Ελλάδας, για την έμπρακτη υποστήριξή τους στην εφαρμογή του νέου πλαισίου οργάνωσης και λειτουργίας των Δομών της Εκπαίδευσης.

Το στελεχιακό δυναμικό του Συμβουλίου Επιλογής της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας δεσμεύεται να φανεί αντάξιο της στήριξης αυτής και των προσδοκιών της εκπαιδευτικής κοινότητας.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας

Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος

Παρατήρηση: Στην περίπτωση ισοβαθμίας του συνολικού αριθμού μορίων (α+β+γ) αλλά και των επιμέρους α,β,γ, έχει ακολουθηθεί η αλφαβητική σειρά, ενώ έχει υποβληθεί και ερώτημα προς το υπουργείο.

Υποβολή ενστάσεων, αυτοπροσώπως, με email (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) ή με φαξ, γίνεται δεκτή μέχρι και την Παρασκευή 21/07/2017 και μέχρι ώρα 14.00

Για να εκτυπώσετε το Ατομικό Δελτίο Κατάταξης Υπαλλήλου, πατήστε εδώ

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπ/κοί  να παρουσιαστούν αύριο Τρίτη, 13/9/2016 και ώρα 8:30 π.μ.στη Δ.Δ.Ε. Ηλείας για την τοποθέτησή τους.